Kosz na psie odchody

PSI Pakiet

TYP 01

Materiały

Urządzenia PSI Pakiet TYP 01a, 01b, 01c, 01d, 01e, wykonane są z wysokiej jakości ocynkowanej stali, lakierowanej proszkowo, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje posiadją stelaż do wbetonowania w gruncie. Dystrybutor worków ma mechanizm, ułatwiający pobieranie worków na psie odchody.

Instalacja

Urządzenie TYP 01a oraz 01b, 01c, 01d, przeznaczone jest do montażu w gruncie, za pomocą stelaża na głębokości ok 70 cm, po zalaniu betonem. Śruby mocujące urządzenie do zakotwionego w gruncie stelaża, powinny być pod ziemią na głębokości 10 cm. Urządzenie TYP 01 e przeznaczone jest do montażu na ścianie lub konstrukcji pionowej.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ekologicznych właściwości, udzielając dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy do wglądu referencje z miejscowości, gdzie nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w dwa zamki otwierające dystrybutor worków oraz pojemnik zbiorczy, za pomocą jednego klucza. Wewnątrz pojemnika zbiorczego znajduje się kosz wewnętrzny wykonany, ze stali ocynkowanej. Dystrybutor worków mieści 1000 szt woreczków na psie kupy, które powinny być uzupełniane przy okazji opróźniania pojemnika zbiorczego.

infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

Polityka cookies © 2006 - 2011 Agencja marketingowa Auch

Polityka cookies | Informacja o danych osobowych © 2006 - 2017 Auch Studio | Pozycjonowanie - LTB Wrocław