Kosz na psie odchody

PSI Pakiet

TYP 03

Materiały

Urządzenia PSI Pakiet TYP 03, wykonane są z wysokiej jakościowo, lakierowanej proszkowo stali ocynkowanej, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Owalny pojemnik zbiorczy z wewnętrznym dystrybutorem worków, zamocowany jest do giętych pod ostrymi kątami profile nóg, dzięki którym stacja PSI Pakiet, jest wyjątkowo stabilna i mocno osadzona gruncie.

Instalacja

Urządzenie TYP 03, przeznaczone jest do montażu w gruncie, za pomocą elementu kotwiącego (stelaża) na głębokości ok 70 cm po zalaniu betonem. Przed rozpoczęciem instalacji należy zabetonować stelaż, tak aby miejsce przykręcenia śrubami, górnej części urządzenia znajdowało się 10 cm pod powierzchnią ziemi, która zostanie przysypana w ostatnim etapie montażu.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ekologicznych właściwości, udzielając dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy do wglądu referencje z miejscowości, gdzie nasze produkty zostały zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w jeden zamek otwierający pojemnik zbiorczy na nieczystości wraz z dystrybutorem worków za pomocą klucza. W środku pojemnika zbiorczego znajduje się 45 litrowy kosz wewnętrzny na nieczystości, wykonany ze stali ocynkowanej. Dystrybutor worków posiada pojemność 1000 szt woreczków na psie nieczystości, charakteryzuje go łatwy system uzupełniania woreczków oraz prosta budowa.

infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

Polityka cookies © 2006 - 2011 Agencja marketingowa Auch

Polityka cookies © 2006 - 2017 Auch Studio | Pozycjonowanie - LTB Wrocław