Kosz na psie odchody

PSI Pakiet

TYP 02

Materiały

Urządzenia PSI Pakiet TYP 02, wykonane są z wysokiej jakości ocynkowanej stali, lakierowanej proszkowo, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje posiadają stelaż do wbetonowania w gruncie. Dystrybutor worków ma mechanizm, ułatwiający pobieranie worków na psie odchody.

Instalacja

Urządzenie PSI Pakiet TYP 02, przeznaczone jest do montażu w gruncie na głębokości około 70 cm śrubami do uprzednio zabetonowanego specjalnego stelaża. Śruby mocujące urządzenie do zakotwionego w gruncie stelaża, powinny być umieszcone 10 cm pod powierzchnią ziemi.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ekologicznych właściwości, udzielając dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy do wglądu referencje z miejscowości, gdzie nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w dwa zamki otwierające dystrybutor worków oraz pojemnik zbiorczy, za pomocą jednego klucza. Wewnątrz pojemnika zbiorczego znajduje się kosz wewnętrzny wykonany, ze stali ocynkowanej. Dystrybutor worków mieści 1000 szt woreczków na psie kupy, które powinny być uzupełniane przy okazji opróźniania pojemnika zbiorczego.

infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

Polityka cookies © 2006 - 2011 Agencja marketingowa Auch

Polityka cookies © 2006 - 2017 Auch Studio | Pozycjonowanie - LTB Wrocław