Kosz na psie odchody

PSI Pakiet

TYP 04

Materiały

Urządzenia PSI Pakiet TYP 04, wykonane są z wysokiej jakościowo, lakierowanej proszkowo stali ocynkowanej, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Owalny pojemnik zbiorczy bez dystrybutorem worków, zamocowany jest do giętych pod ostrymi kątami profili nóg, dzięki którym kosze na psie odchody są wyjątkowo stabilne.

Instalacja

Urządzenie TYP 04, przeznaczone jest do montażu w gruncie, za pomocą elementu kotwiącego (stelaża) na głębokości ok 70 cm po zalaniu betonem. Przed rozpoczęciem instalacji należy zabetonować stelaż, tak aby miejsce przykręcenia śrubami, górnej części urządzenia znajdowało się 10 cm pod powierzchnią ziemi, która zostanie przysypana w ostatnim etapie montażu.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ekologicznych właściwości, udzielając dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy do wglądu referencje z miejscowości, gdzie nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w jeden zamek otwierający pojemnik zbiorczy na nieczystości za pomocą klucza. W środku pojemnika zbiorczego znajduje się 45 litrowy kosz wewnętrzny na psie kupy, wykonany z ocynkowanej stali. Kosze PSI Pakiet charakteryzuje mocna i zwarta budowa, odporna na czynniki zewnętrzne oraz akty wandalizmu.

infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

Polityka cookies © 2006 - 2011 Agencja marketingowa Auch

Polityka cookies © 2006 - 2017 Auch Studio | Pozycjonowanie - LTB Wrocław