Strona główna

Zestaw do sprzątania po psie – akcesoria na psie odchody

Kosze i pojemniki na psie odchody

Uniwersalne kosze oraz pojemniki na psie odchody, które z powodzeniem można instalować w miejscach publicznych. ››

Worki na psie odchody

Wytrzymałe worki na psie odchody, dzięki którym możliwe jest wygodne i szybkie zbieranie ekskrementów czworonogów. ››

Psi Pakiet® na psie odchody

Problem psich kup doskwiera szczególnie po zimie, gdy zaczyna topnieć śnieg, a psie odchody, które wcześniej były zmrożone śniegiem, zaczynają być widoczne oraz odczuwalne.

Problem ten istnieje jednak o każdej porze roku. Psie kupy są wyczuwalne zwłaszcza po deszczu, kiedy rozpoczyna się proces parowania. Zdarza się, że widzimy je także na plaży i w miejscach pokrytych kostką brukową czy płytą chodnikową, na deptakach, parkingach lub placach zabaw.

Od roku 2006 oferujemy w Polsce skuteczne i ekologiczne przybory, które rozwiązują problem psich odchodów w miejscach publicznych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne, jak i nowoczesne pojemniki na psie odchody z ekologicznymi workami na psie kupy, które podlegają degradacji w środowisku naturalnym i są do nabycia w niskiej cenie. Nasze akcesoria mają oryginalne konstrukcje i wzory, opatentowane przez markę PSI PAKIET® .

Wspieramy społeczne akcje naszych klientów, np. „Psie sprawy Warszawy” czy „Sprzątniesz? Nie wdepniesz”, projektując i drukując znaki graficzne, ulotki i plakaty, mówiące o pozytywnych zachowaniach właścicieli psów, edukujemy młodzież i sponsorujemy imprezy miłośników psów.

Ułatw sobie sprzątanie po psie – zamów zestaw na psie odchody!

Sprzątanie po psie jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

Psi Pakiet to ekologiczne i funkcjonalne rozwiązania pozwalające właścicielom czworonogów na wygodne i bezproblemowe sprzątanie nieczystości po swoich pupilach. Stacje na psie odchody zamontowane w parkach i przy najczęściej odwiedzanych terenach zielonych, dają szansę na swobodne i dyskretne sprzątanie po psie – psie odchody nie muszą przeszkadzać już przechodniom czy stwarzać zagrożenia dla biegających po parku dzieci.

Ekologiczne zestawy do sprzątania po psie

Wiele osób w dalszym ciągu ignoruje rozmieszczone w parkach kubły na psie kupy, uważając, że woreczki stanowią dodatkowe źródło niebezpiecznych dla środowiska śmieci i że naturalny rozkład psich odchodów jest bezpieczniejszy – nasze produkty to dowód na to, że możemy żyć w czystości i w zgodzie ze środowiskiem, bez ryzyka wdepnięcia w kupę na trawniku. Zestaw do sprzątania po psie to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią porządek i ekologiczne rozwiązania.