Dlaczego warto kupić kosze na psie odchody bezpośrednio od producenta?

psi pakiet szary młotkowany ral 9007

Sprzątanie po czworonogach to obowiązek każdego opiekuna psów. Mimo że nadal jest to dużym problemem, zwłaszcza w miastach, to coraz więcej osób ma świadomość tego, że jest to ważne. Ogromnym ułatwieniem w sprzątaniu nieczystości jest ustawienie w newralgicznych miejscach specjalnych pojemników na psie odchody.

Czym są kosze na nieczystości?

Nowoczesny kosz na psie nieczystości składa się ze specjalnego pojemnika oraz dystrybutora worków. Korzystanie z niego jest łatwe. Zamawiając je bezpośrednio od producenta, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, które spełnią swoją funkcję. Są wykonane z ocynkowanej stali, która jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz zapewnia im doskonały wygląd. Solidny stelaż, w jaki są wyposażone, umożliwia ich bezproblemowy montaż w betonie.

Jak wybrać dobrej jakości kosze na psie odchody?

Zamawiając kosze na psie nieczystości od producenta, masz możliwość negocjacji ceny. Przy zamówieniu większej ich ilości możesz liczyć również na atrakcyjny rabat. Duży wybór pojemników Psi Pakiet sprawia, że z łatwością można znaleźć wśród nich model spełniający wszelkie oczekiwania. Ogromną zaletą jest również możliwość zaprojektowania własnych nadruków na kosze.

Gdzie ustawić kosze na psie nieczystości?

Takie pojemniki najlepiej umieścić w miejscach, które są najczęściej uczęszczane przez właścicieli czworonogów. Z pewnością powinny znaleźć się w parkach, na skwerach oraz przy chodnikach. Nie można ich pominąć również w przestrzeniach, które są przeznaczone wyłącznie dla psów, czyli na tzw. psich wybiegach. Kosze wyposażone są w podajnik na woreczki, więc mogą z nich skorzystać opiekunowie, którzy zapomnieli własnych torebek. 

Obecność koszy na psie odchody zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości na terenach zielonych. Zachęcają one do tego, aby posprzątać po swoim pupilu. Bardzo często pozostawianie odchodów związane jest z brakiem woreczka czy miejsca, w którym można wyrzucić zebraną nieczystość. Przyciągające uwagę pojemniki to doskonały sposób na to, aby zminimalizować ten problem.

Psie stacje z woreczkami na psie kupy i pojemnikami powinny być ustawione w łatwo dostępnych miejscach. Przestrzenie, w których są one ustawione, stają się o wiele bardziej atrakcyjne – nie tylko dla opiekunów psów. Kosze na nieczystości umieszczone w chętnie uczęszczanych miejscach są także wyrazem troski o mieszkańców.

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Czy zabezpieczać psa przed kleszczami także zimą?

Kleszcze to niewielkich rozmiarów pajęczaki, które mogą przenosić wiele groźnych chorób. Są one niebezpieczne nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Opiekunowie psów powinni zadbać o to, aby zabezpieczyć swoje czworonogi przed kleszczami, a tym samym zminimalizować ryzyko zakażenia poważnymi chorobami.

Aktywny jesienny spacer z psem – jak się przygotować?

Spacer to dla psa nie tylko czas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Wyjście powinno zapewnić mu odpowiednią ilość ruchu oraz dać możliwość eksploracji otoczenia i socjalizacji z innymi psami. Spacer jest dla czworonoga również okazją do spędzenia przyjemnych chwil ze swoim ludzkim przewodnikiem. Jesienią właściciele psów mogą zaplanować wyjścia do parków urozmaicone zabawami węchowymi w postaci poszukiwania […]

Ile powinien jeść pies? Liczymy zapotrzebowanie kaloryczne

By pies przez długie lata zachował zdrowie i dobre samopoczucie, właściciel musi zadbać o utrzymanie jego optymalnej wagi. W tym celu konieczne jest podawanie czworonogowi odpowiedniej ilości jedzenia. Ważne, by porcje nie były ani zbyt duże, ani zbyt małe. Jak określić właściwą wielkość psich posiłków?

Kup teraz