Dlaczego warto kupić kosze na psie odchody bezpośrednio od producenta?

psi pakiet szary młotkowany ral 9007

Sprzątanie po czworonogach to obowiązek każdego opiekuna psów. Mimo że nadal jest to dużym problemem, zwłaszcza w miastach, to coraz więcej osób ma świadomość tego, że jest to ważne. Ogromnym ułatwieniem w sprzątaniu nieczystości jest ustawienie w newralgicznych miejscach specjalnych pojemników na psie odchody.

Czym są kosze na nieczystości?

Nowoczesny kosz na psie nieczystości składa się ze specjalnego pojemnika oraz dystrybutora worków. Korzystanie z niego jest łatwe. Zamawiając je bezpośrednio od producenta, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, które spełnią swoją funkcję. Są wykonane z ocynkowanej stali, która jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz zapewnia im doskonały wygląd. Solidny stelaż, w jaki są wyposażone, umożliwia ich bezproblemowy montaż w betonie.

Jak wybrać dobrej jakości kosze na psie odchody?

Zamawiając kosze na psie nieczystości od producenta, masz możliwość negocjacji ceny. Przy zamówieniu większej ich ilości możesz liczyć również na atrakcyjny rabat. Duży wybór pojemników Psi Pakiet sprawia, że z łatwością można znaleźć wśród nich model spełniający wszelkie oczekiwania. Ogromną zaletą jest również możliwość zaprojektowania własnych nadruków na kosze.

Gdzie ustawić kosze na psie nieczystości?

Takie pojemniki najlepiej umieścić w miejscach, które są najczęściej uczęszczane przez właścicieli czworonogów. Z pewnością powinny znaleźć się w parkach, na skwerach oraz przy chodnikach. Nie można ich pominąć również w przestrzeniach, które są przeznaczone wyłącznie dla psów, czyli na tzw. psich wybiegach. Kosze wyposażone są w podajnik na woreczki, więc mogą z nich skorzystać opiekunowie, którzy zapomnieli własnych torebek. 

Obecność koszy na psie odchody zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości na terenach zielonych. Zachęcają one do tego, aby posprzątać po swoim pupilu. Bardzo często pozostawianie odchodów związane jest z brakiem woreczka czy miejsca, w którym można wyrzucić zebraną nieczystość. Przyciągające uwagę pojemniki to doskonały sposób na to, aby zminimalizować ten problem.

Psie stacje z woreczkami na psie kupy i pojemnikami powinny być ustawione w łatwo dostępnych miejscach. Przestrzenie, w których są one ustawione, stają się o wiele bardziej atrakcyjne – nie tylko dla opiekunów psów. Kosze na nieczystości umieszczone w chętnie uczęszczanych miejscach są także wyrazem troski o mieszkańców.

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zabawki i aktywności, które zapewnią rozrywkę twojemu psu

Jak zapewnić rozrywkę czworonożnemu przyjacielowi? Pytanie to zadaje sobie wielu opiekunów psów. By pupil był zdrowy i szczęśliwy, konieczne jest zapewnienie mu odpowiednich bodźców.

Podróż z psem – 5 praktycznych porad

Podróżowanie z psem może być równie ekscytujące, co podróżowanie z innymi ludźmi. Jednak psy mogą mieć dodatkowe potrzeby, które należy wziąć pod uwagę. Oto pięć praktycznych porad, które umożliwią bezpieczne i komfortowe podróżowanie z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort swojego psa w upalne dni?

Upał może być trudny dla nas wszystkich, jednak szczególnie doskwiera on naszym czworonożnym przyjaciołom. Psy nie regulują temperatury tak jak my, więc bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o ich bezpieczeństwo i komfort w upalne dni.

Kup teraz