Psie stacje

Pojemniki i kosze na psie odchody

Typ 01 Psi Pakiet®

Kosze na psie odchody
z dystrybutorem worków

odporne na korozję wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo, wsparty solidnym ocynkowanym stelażem do zamocowania w betonie.solidne, wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo

Typ 05 Tobi

Kosze na psie kupy
z dystrybutorem worków

z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie, osadzony na stalowej nodze do zamocowania w betonie.z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie.

Odporne kosze na psie odchody

Oferujemy kosze na psie odchody z dystrybutorem woreczków na psie kupy, do zainstalowania: na skwerach, przy chodnikach, w parkach, przy plażach i osiedlach mieszkalnych. Stacje z koszami i pojemnikami na psie odchody Psi Pakiet dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej są ocynkowane i malowane piecowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Oryginalny projekt stacji stanowi idealny przystanek dla właścicieli psów.

Wygodne sprzątanie dzięki pojemnikom na psie odchody

Nasze kosze i pojemniki na psie odchody są oznakowane w widocznych miejscach, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe i wygodne. Na koszach widnieje jasna instrukcja jak postępować – krok po kroku. Właściciel psa musi jedynie wyciągnąć torebkę z dystrybutora, zebrać psią kupę i umieścić ekskrementy w koszu na psie odchody. Cały proces zajmuje tylko kilka minut, a dzięki temu działaniu możemy cieszyć się czystą wspólną przestrzenią.

Koniec z wymówkami – ogólnodostępne pojemniki na psie odchody to łatwy i skuteczny sposób na zachęcenie właścicieli do zbierania psich kup.

Zbieranie psich kup jest obowiązkiem, a za niewywiązanie się z niego grozi kara pieniężna. Warto zatem korzystać z koszy na psie odchody z dystrybutorami, które umożliwiają szybkie sprzątanie po psie.

Skontaktuj się z nami i zamów kosze na psie odchody

Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

    Zobacz jak wyglądają zamontowane kosze na psie odchody: