Psie stacje

Pojemniki i kosze na psie odchody

Typ 01 Psi Pakiet®

Kosze na psie odchody
z dystrybutorem worków

odporne na korozję wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo, wsparty solidnym ocynkowanym stelażem do zamocowania w betonie.solidne, wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo

Typ 05 Tobi

Kosze na psie kupy
z dystrybutorem worków

z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie, osadzony na stalowej nodze do zamocowania w betonie.z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie.

Odporne kosze na psie odchody

Oferujemy kosze na psie odchody z dystrybutorem woreczków na psie kupy, do zainstalowania: na skwerach, przy chodnikach, w parkach, przy plażach i osiedlach mieszkalnych. Stacje z koszami i pojemnikami na psie odchody Psi Pakiet dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej są ocynkowane i malowane piecowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Oryginalny projekt stacji stanowi idealny przystanek dla właścicieli psów.

Wygodne sprzątanie dzięki pojemnikom na psie odchody

Nasze kosze i pojemniki na psie odchody są oznakowane w widocznych miejscach, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe i wygodne. Na koszach widnieje jasna instrukcja jak postępować – krok po kroku. Właściciel psa musi jedynie wyciągnąć torebkę z dystrybutora, zebrać psią kupę i umieścić ekskrementy w koszu na psie odchody. Cały proces zajmuje tylko kilka minut, a dzięki temu działaniu możemy cieszyć się czystą wspólną przestrzenią.

Koniec z wymówkami – ogólnodostępne pojemniki na psie odchody to łatwy i skuteczny sposób na zachęcenie właścicieli do zbierania psich kup. Warto zatem wybrać kosze na psie odchody z dystrybutorami, które umożliwiają szybkie sprzątanie po psie.

Kosze na psie odchody = czystsze tereny zielone

Kosze na odpady w przestrzeni publicznej odgrywają bardzo istotną rolę. Warto zadbać o ich odpowiednią ilość, aby znacznie ograniczyć liczbę śmieci, które notorycznie pojawiają się na chodnikach oraz ulicach, a także w parkach czy na zielonych skwerach.

Aby jak najlepiej zadbać o czystość w przestrzeni wspólnej, warto także zdecydować się na instalację specjalnych koszy na psie odchody. Są to specjalne pojemniki, które przeznaczone są do wyrzucania odchodów zwierząt załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne w parkach, na zielonych skwerach oraz na zielonych obszarach na osiedlach oraz przy chodnikach. Ich obecność może znacznie pomóc w utrzymaniu czystości na ulicach i w parkach. 

Wybór odpowiedniego pojemnika na psie kupy

Kosze na psie kupy warto zamówić od sprawdzonego dostawcy. Zapewniamy transport kosza oraz jego szybki i profesjonalny montaż w wyznaczonym miejscu. Szeroki wybór rodzajów pojemników na psie odchody sprawia, że można wybrać urządzenie, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale także dobrze dopasowane do miejsca, w którym ma zostać ustawione. Dzięki temu kosze na psie odchody nie będą rzucały się w oczy z daleka, ale jednocześnie nie zaburzą estetyki przestrzeni parku, ogrodu miejskiego czy innego obszaru, w którym na pewno będą wykorzystane. Warto stawiać je w pobliżu wybiegów dla psów. Kosze na psie odchody sprawdzą się także przy parkowych alejkach i ścieżkach dla pieszych. 

Zobacz jak wyglądają zamontowane kosze na psie odchody:

Właścicielu, wyrzuć kupę do dedykowanego pojemnika

Pojemniki na psie odchody znajdujące się na wyciągnięcie ręki, znacznie ograniczają wymówki ze strony właścicieli psów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Jeśli zostaną one ustawione w parkach oraz w innych przestrzeniach publicznych na świeżym powietrzu, to właściciele czworonogów będą mogli w razie potrzeby skorzystać z awaryjnych worków na psie kupy oraz od razu wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika, przeznaczonego specjalnie na ten typ odpadów. Dzięki temu problem z psimi odchodami na trawnikach w parkach, przy chodnikach oraz na skwerach będzie o wiele mniejszy. 

Zadbajmy o czystość wspólnej przestrzeni

Coraz więcej osób decyduje się na zakup lub adopcję psa. Niewielka ilość koszy na śmieci w parkach i przy wybiegach dla psów sprawia, że sprzątanie po psie jest naprawdę uciążliwe. Kosze na psie odchody to idealne rozwiązanie do przestrzeni miejskiej, w które naprawdę warto zainwestować, aby wspólnymi siłami zadbać o czystość w parkach czy ogrodach miejskich, a także na często uczęszczanych przez pieszych uliczkach i alejkach.

Sprawdź, jakie rodzaje koszy na psie odchody znajdziesz w naszej ofercie i zamów model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

Skontaktuj się z nami i zamów kosze na psie odchody

Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl