Psie stacje

Kosze z dystrybutorem worków na psie odchody

Typ-01 Psi Pakiet®

Kosze na psie odchody
z dystrybutorem worków

odporne na korozję wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo, wsparty solidnym ocynkowanym stelażem do zamocowania w betonie.solidne, wykonane z ocynkowanej stali pomalowanej proszkowo

Typ-05 Psi Pakiet®

Kosze na psie kupy
z dystrybutorem worków

z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie, osadzony na stalowej nodze do zamocowania w betonie.z blachy lakierowanej proszkowo, lekki, ekonomiczny zestaw do sprzątania po psie.

Solidne kosze na psie odchody

Oferujemy kosze Psi Pakiet® z dystrybutorem woreczków na psie kupy, do zainstalowania w psich parkach na skwerach, przy chodnikach, w parkach, przy plażach i osiedlach mieszkalnych.

Stacje z koszami i pojemnikami na psie odchody są w ciągłej produkcji, ze  stałym dostępem do wszystkich części zamiennych. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej są ocynkowane i malowane lakierem utwardzanym piecowo –  dzięki czemu są odporne na korozję.

Wygodne sprzątanie dzięki pojemnikom na psie odchody

Kosze z dystrybutorami worków na psie odchody są funkcjonalne i sprawdzone przez lata eksploatacji, bo od 2006 roku są w ciągłej sprzedaży. Charakterystyczna konstrukcja koszy Psi Pakiet® z naklejoną instrukcją obsługi, jest swego rodzaju tablicą informującą informującą z daleka o jej zastosowaniu.

Koniec z wymówkami – ogólnodostępne pojemniki na psie odchody to łatwy i skuteczny sposób na zachęcenie właścicieli do zbierania psich kup. Warto zatem korzystać z koszy Psi Pakiet®, które umożliwiają szybkie sprzątanie po psie.

Kosze na psie odchody = czystsze tereny zielone

Kosze na psie ekskrementy w przestrzeni publicznej, odgrywają bardzo istotną rolę. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią ilość, aby znacząco poprawić komfort sanitarny, pozbyć się przykrego widoku i zapachu odchodów zalegających w przestrzeni publicznej.

Wybór odpowiedniego kosza na psie kupy

Szeroki wybór i możliwość konfiguracji zestawów do sprzątania psich odchodów sprawia, że można wybrać urządzenie, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale także będzie dobrze dopasowane do miejsca w którym ma zostać zamontowane nie zaburzając estetyki otoczenia.

Właścicielu, wyrzuć kupę do dedykowanego pojemnika

Pojemniki na psie odchody powinny znajdować w miejscach spacerów z psem, znacząco ograniczając wymówki niektórych właścicieli psów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Dlatego tak ważne jest to by zarządcy nieruchomości, którym zależy na atutach administrowanego terenu, ułatwili dostęp do worków na psie kupy oraz pojemnika przeznaczonego specjalnie na ten typ odpadów.

Zadbajmy o czystość wspólnej przestrzeni

Coraz więcej osób decyduje się na zakup lub adopcję psa. Niewielka ilość koszy na psie kupy w ich otoczeniu i przy wybiegach dla psów sprawia, że sprzątanie po psie jest naprawdę uciążliwe. Dlatego kosze Psi Pakiet® na psie odchody to idealne rozwiązanie, w które naprawdę warto zainwestować, aby wspólnymi siłami zadbać o czystość i komfort przebywania na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami i zamów kosze na psie odchody

Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

  PSI PAKIET®

  • ul. Bulwar Ikara 28 B
   54-130 Wrocław
   NIP: 894-110-44-34
  cookies |