TYP 05

Typ-05 Psi Pakiet®

Kosze z dystrybutorem ekologicznych i mocnych woreczków na psie odchody.

Wykonane z ocynkowanej blachy, lakierowanej proszkowo, lekkie, kompaktowe, tanie.

Materiały

Kosz Typ-05 na psie odchody wykonany jest z walcowanej blachy pomalowanej proszkowo oraz dystrybutora woreczków na psie odchody, który nie jest zamykany na kluczyk. Wysokość stacji to 100 cm, głębokość kubełka na psie kupy to 48 cm, średnica wkładu 30 l, średnica pokrywy 30 cm. Wymiary dystrybutora 40 x 25,5 cm.

Instalacja

Montaż zestawu Typ-05 w gruncie jest bardzo prosty, wymaga wykopania niewielkiego dołka, w którym należy zabetonować stalową nogę do której przykręcony jest kosz na psie odchody oraz dystrybutor woreczków Psi Pakiet®. Sam dystrybutor może funkcjonować oddzielnie, gdyż można go przykręcić do ściany lub innej płaskiej powierzchni.

Obsługa

Dystrybutor woreczków w stacji Typ-05 nie posiada zamka, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich worków – wystarczy odchylić górne wieczko dystrybutora i uzupełnić braki. Dystrybutor mieści 500 sztuk woreczków na psie odchody i nie posiada sprężynowego systemu systemu zabezpieczającego jednorazowego pobrania większej ilości worków, stosowanego w stacji Typ-01.

Skontaktuj się z nami i zamów kosze na psie odchody

Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl