Psie worki

Woreczki na psie odchody - worki dla psa

PE-HD / d2w

Ekologiczne i mocne worki na psie odchody

z dodatkiem certyfikowanego komponentu d2w®, który powoduje biodegradację woreczków po 24 miesiącach…

Mater-Bi

Worki na psie kupy wykonane z kukurydzy

ulegające bardzo szybkiej biodegradacji, który rozpoczyna się już po 45 dniach w warunkach kompostowalnych…

Woreczki na psie odchody i torebki na psie kupy

Wiele gmin nakłada na właścicieli psów obowiązek sprzątania nieczystości po swoich zwierzętach. Właściciele zastanawiają się nad najkorzystniejszym podejściem do takiej sytuacji, gdyż sprzątanie za pomocą łopatek czy innych narzędzi jest niejednokrotnie niekomfortowe. Sprzątanie po psie jest obowiązkiem każdego posiadacza psa, dlatego w celu ułatwienia tego zadania proponujemy możliwość zakupu wygodnych pakietów worków na psie odchody.

Worki oraz torebki na psie odchody to najłatwiejszy i najbardziej ekologiczny sposób na posprzątanie kupy po swoim czworonożnym przyjacielu. Wystarczy wywrócony na lewą stronę worek na odchody założyć na rękę, zebrać kupę i zamknąć ją w worku, a następnie wyrzucić do pojemnika na psie odchody. Nasze rozwiązanie zapewnia komfortowe i higieniczne sprzątanie.

Warto dopasować typ woreczków do używanych w danym województwie koszy na śmieci lub kompostowni. Zarówno torebki, jak i woreczki na psie odchody, wykonane są z wysokiej jakości surowców i gwarantują bardzo łatwe usunięcie psiej kupy z każdego trawnika.

Woreczki dla psa w trosce o naszą planetę

W trosce o środowisko naturalne proponujemy wysokiej jakości biodegradowalne woreczki do sprzątania po psach. Nasze woreczki na psie odchody są przyjazne dla środowiska i rozkładają się w bardzo krótkim czasie. Oferujemy dwa rodzaje torebek na psie kupy – rozkładające się po 24 miesiącach lub po 45 dniach. Zależnie od miejsca wyrzucania worków na psie odchody proponujemy wybór jednej z dwóch opcji.

Worki na kupy psa to sposób na łatwe, szybkie i wygodne sprzątanie!

✓ Trwałość i wytrzymałość
✓ Atrakcyjne ceny worków dla psa
✓ Biodegradowalne = ekologiczne
✓ Łatwe w użyciu torebki na psie kupy
✓ Ograniczenie nieprzyjemnych zapachów
✓ Przejrzysta instrukcja

Użyj torebek na psie odchody, aby posprzątać po swoim psie

Psie odchody można zebrać w łatwy i dyskretny sposób za pomocą ekologicznych worków na kupy, które w przeciwieństwie do zwykłego plastiku rozłożą się w krótkim czasie. Sprawdź dostępne zestawy do sprzątania po psie. Wśród naszych produktów znajdziesz różnego rodzaju torebki na psie odchody. Oferujemy worki i torebki na psie kupy o optymalnej wielkości – dzięki temu masz pewność, że w wygodny sposób zapakujesz do nich kupę psa każdej rasy: małego Yorka, jak i dużego Doga.

Dlaczego warto kupić nasze worki na psie kupy?

Woreczki dla psa to wygodny sposób na sprzątanie po swoim pupilu. Woreczki na psie kupy Psi Pakiet są wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu chętnie wybierają je właściciele czworonożnych przyjaciół. Nasze worki i torebki na psie odchody znaleźć można w wielu miastach w Polsce, warto jednak zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie – tak, aby mieć je pod ręką w każdej sytuacji. Właściciele, którzy posiadają worki dla psa, nie muszą obawiać się nieprzyjemnych spojrzeń i niemiłych komentarzy przechodniów. Dzięki biodegradowalnym woreczkom na psie kupy sprzątanie odchodów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.


Poznaj opinie klientów

⭐⭐⭐⭐⭐

„Wszystko super:) Bardzo szybka wysyłka 🙂 Transakcja zgodna z oczekiwaniami:) Zdecydowanie polecam :)”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki rewelacyjne ! Grube i nieprzezierne ! Polecam !!!”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Kupujemy od kilku lat, bardzo dobra jakość. „

⭐⭐⭐⭐⭐

„Te woreczki są najlepsze. Mam owczarka niemieckiego i bez problemu dwójka się mieści, a przede wszystkim woreczek nie pęka, bo jest gruby :)”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Jak zawsze najwyższa jakość. Polecam ”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Super produkt:) Zdecydowanie polecam:)”

⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki kupuję kolejny raz. Są świetne, a sprzątanie po suni nie jest krępujące.”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Super worki- super sprzedawca.”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki bardzo wytrzymałe, to fakt.”

Q&A – woreczki dla psa

Co wyróżnia nasze worki na psie kupy?

Nasze woreczki na psie odchody wyróżnia na tle innych produktów tego typu fakt, że są one biodegradowalne. Ten aspekt nie wpływa jednak niekorzystnie na ich trwałość. Nasze worki na psie kupy są bardzo wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu, zdecydowanie wygodniejsze niż na przykład łopatki do sprzątania odchodów. Nasze ekologiczne worki na psie odchody są dodatkowo dostępne w bardzo przystępnych cenach w porównaniu do innych produktów tego typu o podobnych właściwościach. 

Czy woreczki na psie odchody PE-HD pasują do wszystkich rodzajów stacji?

Psie stacje to inaczej specjalne pojemniki na psie odchody, przy których zamontowany jest dodatkowo dystrybutor do worków na psie odchody, który można systematycznie uzupełniać. Woreczki na psie odchody dostępne w naszej ofercie mają uniwersalne wymiary paczek, które pasują idealnie do wszystkich naszych psich stacji. Dzięki temu nie trzeba martwić się o dopasowanie rozmiaru woreczków do konkretnego kosza. Uniwersalność produktów zdecydowanie ułatwia zakup odpowiednich torebek na psie kupy. Do jednej psiej stacji można włożyć aż 1000 worków na psie odchody.

Czy umieszczenie worków dla psa w przestrzeni publicznej zachęca właścicieli do sprzątania?

Brak worka na odchody jest bardzo często wymówką, którą posługują się osoby niesprzątające po swoich pupilach. Umieszczanie worków na psie odchody w widocznym miejscu w przestrzeni publicznej przyczynia się do częstszego sprzątania po psach. Właściciele zwierząt, którzy widzą tego typu woreczki, czują się zobligowani do sięgnięcia po nie i posprzątania po swoim zwierzęciu. Dzięki temu w parkowych alejkach na pewno będzie zdecydowanie czyściej. 

Czy torebki na psie kupy są ekologiczne?

Oferowane przez nas torebki na psie kupy są biodegradowalne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa rodzaje woreczków na psie kupy. W naszej ofercie dostępne są worki na psie odchody, które rozkładają się w ciągu 24 miesięcy oraz takie, które rozkładają się już po 45 dniach. Wybór konkretnego rodzaju należy uzależnić przede wszystkim od tego, czy worki wyrzucane są do śmietnika ogólnego (wtedy można wybrać worki rozkładające się w ciągu 24 miesięcy), czy do specjalnej stacji na woreczki z psimi odchodami. 

Dlaczego warto wybrać woreczki na psie odchody z Psiego Pakietu?

Dostępne w ramach Psiego Pakietu worki na odchody nie są pakowane w standardowe rolki, które zajmują dużo miejsca. Z tego powodu ich umieszczenie w stacji jest nie tylko wygodniejsze, ale także bardziej ekonomiczne. Worków na psie odchody w opakowaniach przeznaczonych do umieszczenia w pojemnikach jest zdecydowanie więcej, dzięki czemu zapas w parku, na plaży lub w innym miejscu publicznym – często uczęszczanym przez właścicieli psów ze swoimi czworonogami, wystarcza na zdecydowanie dłużej. 

Skontaktuj się z nami i zamów worki na psie odchody.
Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl

  PSI PAKIET®

  • Auch Studio
   ul. Bulwar Ikara 28 B
   54-130 Wrocław
   NIP: 894-110-44-34