psie worki

PE-HD / d2w

Worki na psie odchody PE-HD / d2w Ekologiczne worki z dodatkiem d2w, który powoduje ich rozkład po upływie 24 miesięcy, uwalniając organiczną zawartość w postaci psich nieczystości, która podlega całkowitej biodegradacji  ››

Mater-Bi

Worki na psie kupy Mater-Bi Wykonane z kukurydzy, podlegają bardzo szybkiej biodegradacji, zaledwie po 45 dniach w warunkach kompostowalnych,  zaleca się stosować w miastach posiadających kompostownię ››

Skontaktuj się z nami, infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl
Woreczki i torebki na psie odchody, kupy

Wiele gmin nakłada na właścicieli psów obowiązek sprzątania nieczystości po swoich zwierzętach. Wielu właścicieli zastanawia się nad najkorzystniejszym podejściem do takiej sytuacji, gdyż sprzątanie za pomocą łopatek czy innych narzędzi jest niejednokrotnie niekomfortowe. W celu ułatwienia Państwu tego zadania proponujemy możliwość zakupu wygodnych pakietów worków na psie odchodyWorki oraz torebki na psie odchody to najłatwiejszy i najbardziej ekologiczny sposób na posprzątanie kupy po swoim czworonożnym przyjacielu. Wystarczy wywrócony na lewą stronę worek założyć na rękę, zebrać kupę i zamknąć ją w worku. Nasze rozwiązanie zapewnia komfortowe i higieniczne sprzątanie. 

Troska o naszą planetę

Troska o naszą planetę  W trosce o środowisko naturalne proponujemy państwu wysokiej biodegradowalności woreczki i zestawy do sprzątania po psach. Nasze woreczki na psie odchody są przyjazne dla środowiska i rozkładają się w bardzo krótkim czasie. Oferujemy dwa rodzaje torebek na psie kupy – rozkładające się po 24 miesiącach lub po 25 dniach. Zależnie od miejsca wyrzucania worków na psie odchody proponujemy wybór jednej z dwóch opcji. Warto dopasować  typ woreczków do obowiązujących w Państwa województwie koszy na śmieci lub kompostowni. Zarówno torebki jak i woreczki na psie odchody wykonane są z wysokiej jakości surowców i gwarantują bardzo łatwe usunięcie psiej kupy z każdego trawnika.

Zestaw do sprzątania po psie

Psie odchody można zebrać w łatwy i dyskretny sposób za pomocą ekologicznych worków, które w przeciwieństwie do zwykłego plastiku rozłożą się w krótkim czasie. Sprawdź dostępny zestaw do sprzątania po psie. Wśród naszych produktów znajdziesz różnego rodzaju torebki na psie odchody. Oferujemy worki i woreczki na psie kupy o optymalnej wielkości – dzięki temu masz pewność, że w wygodny sposób zapakujesz do nich kupę psa każdej rasy: małego Chihuahuay jak i dużego Doga.