Psie worki

Woreczki na psie odchody - worki dla psa

PE-HD / d2w

Ekologiczne i mocne worki na psie odchody

z dodatkiem certyfikowanego komponentu d2w®, który powoduje biodegradację woreczków po 24 miesiącach…

Mater-Bi

Worki na psie kupy wykonane z kukurydzy

ulegające bardzo szybkiej biodegradacji, która rozpoczyna się już po 45 dniach w warunkach kompostowalnych…

Woreczki na psie odchody, które dostarczmy odbiorcom indywidualnym, gminą, zarządcą nieruchomości, wydziałom ochrony środowiska i terenów zielonych – są przyjazne środowisku naturalnemu, posiadają stosowne oznaczenia, które potwierdzone są certyfikatem degradowalności oraz bio-degradowalności w kompoście lub na wysypiskach śmieci.

Eko worki Psi Pakiet® - Produkowane od 2006 r.

Od roku 2006 produkujemy i dostarczamy ekologiczne, certyfikowane worki Psi Pakiet®, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, odpornością na rozciągania, rozkładem w kompoście dzięki dodatkowi związków organicznych Mater-Bi oraz przy udziale tlenu.

Woreczki na psie odchody dostępne są:


Poznaj opinie klientów

⭐⭐⭐⭐⭐

„Wszystko super:) Bardzo szybka wysyłka 🙂 Transakcja zgodna z oczekiwaniami:) Zdecydowanie polecam :)”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki rewelacyjne ! Grube i nieprzezierne ! Polecam !!!”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Kupujemy od kilku lat, bardzo dobra jakość. „

⭐⭐⭐⭐⭐

„Te woreczki są najlepsze. Mam owczarka niemieckiego i bez problemu dwójka się mieści, a przede wszystkim woreczek nie pęka, bo jest gruby :)”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Jak zawsze najwyższa jakość. Polecam ”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Super produkt:) Zdecydowanie polecam:)”

⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki kupuję kolejny raz. Są świetne, a sprzątanie po suni nie jest krępujące.”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Super worki- super sprzedawca.”


⭐⭐⭐⭐⭐

„Worki bardzo wytrzymałe, to fakt.”

Q&A – woreczki dla psa

Co wyróżnia nasze worki na psie kupy?

Nasze woreczki na psie odchody wyróżnia na tle innych produktów tego typu fakt, że są one biodegradowalne. Ten aspekt nie wpływa jednak niekorzystnie na ich trwałość. Nasze worki na psie kupy są bardzo wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu, zdecydowanie wygodniejsze niż na przykład łopatki do sprzątania odchodów. Nasze ekologiczne worki na psie odchody są dodatkowo dostępne w bardzo przystępnych cenach w porównaniu do innych produktów tego typu o podobnych właściwościach.

Czy woreczki na psie odchody PE-HD pasują do wszystkich rodzajów stacji?

Psie stacje to inaczej specjalne pojemniki na psie odchody, przy których zamontowany jest dodatkowo dystrybutor do worków na psie odchody, który można systematycznie uzupełniać. Woreczki na psie odchody dostępne w naszej ofercie mają uniwersalne wymiary paczek, które pasują idealnie do wszystkich naszych psich stacji. Dzięki temu nie trzeba martwić się o dopasowanie rozmiaru woreczków do konkretnego kosza. Uniwersalność produktów zdecydowanie ułatwia zakup odpowiednich torebek na psie kupy. Do jednej psiej stacji można włożyć aż 1000 worków na psie odchody.

Czy umieszczenie worków dla psa w przestrzeni publicznej zachęca właścicieli do sprzątania?

Brak worka na odchody jest bardzo często wymówką, którą posługują się osoby niesprzątające po swoich pupilach. Umieszczanie worków na psie odchody w widocznym miejscu w przestrzeni publicznej przyczynia się do częstszego sprzątania po psach. Właściciele zwierząt, którzy widzą tego typu woreczki, czują się zobligowani do sięgnięcia po nie i posprzątania po swoim zwierzęciu. Dzięki temu w parkowych alejkach na pewno będzie zdecydowanie czyściej.

Czy torebki na psie kupy są ekologiczne?

Oferowane przez nas torebki na psie kupy są biodegradowalne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa rodzaje woreczków na psie kupy. W naszej ofercie dostępne są worki na psie odchody, które rozkładają się w ciągu 24 miesięcy oraz takie, które rozkładają się już po 45 dniach. Wybór konkretnego rodzaju należy uzależnić przede wszystkim od tego, czy worki wyrzucane są do śmietnika ogólnego (wtedy można wybrać worki rozkładające się w ciągu 24 miesięcy), czy do specjalnej stacji na woreczki z psimi odchodami.

Dlaczego warto wybrać woreczki na psie odchody z Psiego Pakietu?

Dostępne w ramach Psiego Pakietu worki na odchody nie są pakowane w standardowe rolki, które zajmują dużo miejsca. Z tego powodu ich umieszczenie w stacji jest nie tylko wygodniejsze, ale także bardziej ekonomiczne. Worków na psie odchody w opakowaniach przeznaczonych do umieszczenia w pojemnikach jest zdecydowanie więcej, dzięki czemu zapas w parku, na plaży lub w innym miejscu publicznym – często uczęszczanym przez właścicieli psów ze swoimi czworonogami, wystarcza na zdecydowanie dłużej.

Skontaktuj się z nami i zamów kosze na psie odchody

Infolinia ›› 71 784 50 18 / E-mail ›› kontakt@psipakiet.pl