Woreczki na psie odchody

Woreczki na psie odchody – worki dla psa

PE-HD / d2w

Ekologiczne worki z dodatkiem d2w, który powoduje ich rozkład po upływie 24 miesięcy.  ››

Mater-Bi

Wykonane z kukurydzy, podlegają bardzo szybkiej biodegradacji – zaledwie po 45 dniach w warunkach kompostowalnych. ››

Woreczki na psie odchody i torebki na psie kupy

Wiele gmin nakłada na właścicieli psów obowiązek sprzątania nieczystości po swoich zwierzętach. Właściciele zastanawiają się nad najkorzystniejszym podejściem do takiej sytuacji, gdyż sprzątanie za pomocą łopatek czy innych narzędzi jest niejednokrotnie niekomfortowe. Sprzątanie po psie jest obowiązkiem każdego posiadacza psa, dlatego w celu ułatwienia tego zadania proponujemy możliwość zakupu wygodnych pakietów worków na psie odchody.

Worki oraz torebki na psie odchody to najłatwiejszy i najbardziej ekologiczny sposób na posprzątanie kupy po swoim czworonożnym przyjacielu. Wystarczy wywrócony na lewą stronę worek na odchody założyć na rękę, zebrać kupę i zamknąć ją w worku, a następnie wyrzucić do pojemnika na psie odchody. Nasze rozwiązanie zapewnia komfortowe i higieniczne sprzątanie.

Worki dla psa w trosce o naszą planetę

W trosce o środowisko naturalne proponujemy wysokiej jakości biodegradowalne woreczki do sprzątania po psach. Nasze woreczki na psie odchody są przyjazne dla środowiska i rozkładają się w bardzo krótkim czasie. Oferujemy dwa rodzaje torebek na psie kupy – rozkładające się po 24 miesiącach lub po 45 dniach. Zależnie od miejsca wyrzucania worków na psie odchody proponujemy wybór jednej z dwóch opcji.

Warto dopasować typ woreczków do używanych w danym województwie koszy na śmieci lub kompostowni. Zarówno torebki, jak i woreczki na psie odchody, wykonane są z wysokiej jakości surowców i gwarantują bardzo łatwe usunięcie psiej kupy z każdego trawnika.

Użyj psich worków, aby posprzątać po swoim psie

Psie odchody można zebrać w łatwy i dyskretny sposób za pomocą ekologicznych worków na kupy, które w przeciwieństwie do zwykłego plastiku rozłożą się w krótkim czasie. Sprawdź dostępne zestawy do sprzątania po psie. Wśród naszych produktów znajdziesz różnego rodzaju torebki na psie odchody. Oferujemy worki i torebki na psie kupy o optymalnej wielkości – dzięki temu masz pewność, że w wygodny sposób zapakujesz do nich kupę psa każdej rasy: małego Yorka, jak i dużego Doga.

Worki na kupy psa to sposób na łatwe, szybkie i wygodne sprzątanie!

Dowiedz się więcej o naszych woreczkach na psie kupy:

Dlaczego warto kupić nasze worki na psie kupy?

Psie worki to wygodny sposób na sprzątanie po swoim pupilu. Woreczki na psie kupy Psi Pakiet są wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu chętnie wybierają je właściciele czworonożnych przyjaciół. Nasze worki i torebki na psie odchody znaleźć można w wielu miastach w Polsce, warto jednak zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie – tak, aby mieć je pod ręką w każdej sytuacji. Właściciele, którzy posiadają worki dla psa, nie muszą obawiać się nieprzyjemnych spojrzeń i niemiłych komentarzy przechodniów. Dzięki biodegradowalnym woreczkom na psie kupy sprzątanie odchodów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

✓ Trwałość i wytrzymałość
✓ Atrakcyjne ceny worków dla psa
✓ Biodegradowalne = ekologiczne
✓ Łatwe w użyciu torebki na psie kupy
✓ Ograniczenie nieprzyjemnych zapachów
✓ Przejrzysta instrukcja

Skontaktuj się z nami: infolinia ›› 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl