TYP 01

Typ-01 Psi Pakiet®

Kosze z dystrybutorem ekologicznych i mocnych worków na psie odchody.

Solidna stalowa konstrukcja, zabezpieczona ocynkiem i pomalowana proszkowo, sprzedawana w różnych konfiguracjach.

Materiały

Kosze na psie odchody TYP 01a, 01b, 01c, 01d, 01e odporne na korozję, wykonane z stali ocynkowanej, lakierowane proszkowo. Zestaw mocowany w gruncie za pośrednictwem zabetonowanego stelaża. Worki na psie odchody dostępne są z dystrybutora, który ma mechanizm, ułatwiający ich pobranie.

Instalacja

Stacje Psi Pakiet TYP 01, 01C montuje się w gruncie zalewając dolną część stelaża betonem, po czym przykręca się śrubami kosz z dystrybutorem worków na psie odchody i maskuje mocowanie ziemią. Sam dystrybutor worków na psie kupy TYP 01A można przykręcić do ściany. TYP 01B montowany jest na jednej nodze do chodnika.

Obsługa

Kosze i dystrybutor worków na psie odchody wyposażone są w 2 zamki dla dystrybutora i pojemnika zbiorczego na psie kupy, za pomocą jednego klucza. Wewnątrz pojemnika zbiorczego znajduje się kosz wewnętrzny wykonany ze stali ocynkowanej. Dystrybutor worków mieści 1000 woreczków na psie odchody.

Dystrybutory i kosze na psie odchody

Stacje Psi Pakiet® Typ-01 z koszami i dystrybutorami woreczków na psie odchody, zabezpieczone są ocynkiem oraz malowane w lakierem utwardzanym piecowo w trzech podstawowych kolorach:

  • szarym (stalowo-młotkowym) RAL 9007
  • antracytowym (ciemny grafit) RAL 9016
  • zielonym (butelkowym) RAL 6005

Prosimy o wskazanie wybranego koloru w zamówieniu:

Pozostałe kolory z palety RAL, dostępne są na zamówienie z czasem oczekiwania na dostawę od 10 do 20 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.

Instrukcja montażu stacji Psi Pakiet® Typ-01

W komplecie znajduje się 8 śrub do mocowania części podziemnej stelaż oraz kluczyk do drzwiczek dystrybutora i kosza dolnego.

Skontaktuj się z nami, infolinia: 71 784 50 18 / e-mail ›› kontakt@psipakiet.pl